O nás | Novinky | Kontakt

Komentované procházky

hrušňovými sady

Blatnička 20.8.2022

Pozvánka na komentované procházky

Zjistit více ›

Milí milovníci hrušek!

V sobotu 20.8.2022 připravujeme letní komentované procházky našimi hrušňovými sady v Blatničce. Provedeme Vás mladými sady, které jsme vysadili za posledních 8 let. Při této příležitosti se můžete zeptat na cokoli, co vás zajímá.

Dozvíte se také něco o bělokarpatských loukách a na památku si můžete vyfotit modré hořce. Malou upoutávku naleznete ve fotogalerii.

Vstup zdarma.

Pokud plánujete přijít, přihlaste se emailem na fb(zavináč)farmablatnicka.eu.

Prosím sdělte nám:
- jestli přijedete autem, autobusem nebo na kole,
- počet účastníků,
- Vaše telefonní číslo,
- jestli potřebujete pomoc zajistit ubytování (zejména pokud jste z daleka a chcete přespat),
abychom dle počtu přihlášených zájemců stanovili vhodný počet termínů komentovaných procházek a zároveň zajistili vhodná místa na parkování.

Na akci je nutné se přihlásit nejpozději den předem, do pátku do 12 hod. Časy prohlídek a bližší informace sdělíme pouze předem přihlášeným zájemcům. Délka 1 prohlídky trvá dle zájmu a množství dotazů účastníků 2-3 hodiny, ale prohlídku lze ukončit z Vaší strany i dříve.

Akce se koná pouze za hezkého počasí. V případě zrušení akce bychom Vás informovali telefonicky.

Také máme rádi zvířata, ale své domácí miláčky nechte raději doma. Na našich pozemcích právě vyvádějí své mláďata nejrůznější druhy živočichů. Mnohé z nich jsou jinde již vzácné a u nás nacházejí poslední útočiště, tak ať je zbytečně nerušíme. Děkujeme za pochopení!

Těšíme se na Vás!

Farma Blatnička

Největší hrušňový sad plný rozmanitých chutí

Kolik odrůd hrušek jste ochutnali? Chutnaly všechny stejně? Víte, že existují stovky, ne-li tisíce různých odrůd a každá hruška chutná jinak? Rádi byste je ochutnali všechny na jednom místě? Vysaďme spolu hrušňový sad dříve, než nám mnohé odrůdy zaniknou. 

Česky Slovensky English

Teď nestíháte?
Přijeďte v červnu!

V sobotu 20.8.2022 a na Víkend otevřených zahrad 10.6.2023 připravujeme komentované procházky našimi hrušňovými sady. Zaregistrujte se zde a my vám včas pošleme pozvánku, abyste nepropásli tuto příležitost.

 

 

 

 

Jarní fotky Letní fotky

 

 

 

Zůstaňme v kontaktu!

Odebírat novinky ›

O nás | Novinky | Kontakt

Jsme v krajině i na sociálních sítích Facebook · Instagram · Twitter · Youtube

Copyright © Farma Blatnička, 2022